Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dokonalé odhalení za 60 vteřin

14. 4. 2007

    Dokonalé odhalení za 60 vteřin

 

K tomu, abys ho prokoukla během minuty, potřebuješ jen pár důležitých odpovědí. Všímej si detailů, dej správné otázky, zjisti ty důležité věci. Rozhodně tím nemyslíme to, co má na výzo...

1) Trenky, nebo slipy?

Kluci berou svoje spodní prádlo stejně vážně jako holky. Nevěřila bys, kolik času stráví před zrcadlem, když se nemůžou rozhodnout. Pokud nosí trenky, má rád svobodu a volnost. Nesnese, aby ho v životě cokoli omezovalo, a od tebe nejspíš bude vyžadovat velkou dávku tolerance. Slipy jsou sice sexy, ale pozor, aby mu nezáleželo víc na tom, co má uvnitř, než na tobě. Extrémem jsou kluci, kterým na spoďárech absolutně nezáleží a navléknou si to, co jim mamka koupí. Dej si bacha - nestojíš spíš o někoho samostatnějšího?

2) Víno, nebo pivo?
Pivo je odjakživa spojováno spíš s muži a víno se ženami. Neznamená to, že piják vína je zženštilý, ale možná si rád vychutná to, co k vínu patří - tedy příjemný pokec - a samozřejmě dívčí společnost. Kluk s půllitrem v ruce dokáže mluvit o čemkoli, ale málokdy se k akci rozhoupe. S pivem se cítí mužněji, ale mnohdy jde opravdu jenom o pocit...

3) Pochutná si na bifteku, nebo je vegetarián?
Vegetariáni jsou svobodomyslní a mají respekt ke všemu živému a měli by ho mít i pro tebe, když si na mase pochutnáváš. Pozor však na zatvrzelé vegetariány, kteří budou pořádat hodinové přednášky pokaždé, když si objednáš svoje oblíbená kuřecí prsíčka. Většina kluků ale maso jí, a naopak se dívá pohrdavě na vegetariány. Nejlíp si vybereš podle své orientace, nenech se ale zvrátit ve svém přesvědčení jenom proto, že ho tak miluješ.

4) Do klubu, nebo do hospody?
Do klubu se chodí odvázat, pobavit se, na pár hodin se stát někým jiným a balit holky. Kluber bude nejspíš zábavný, plný nápadů, ale taky dost volný a nezodpovědný. Moc si neláme hlavu s tím, co bude zítra, nic neřeší, chce si užít teď a tady. Působí mladší, než většinou je, a je schopen zorganizovat ten nejzábavnější večírek.
Do hospody se chodí pokecat s kamarády, probrat, co je nového, a popít. Kluk, co raději než do klubu zajde do hospody, bude určitě taky zábavný, ale asi ne moc odvázaný. Dovede dlouho a dopodrobna rozebírat určitý problém. Má nejspíš spořádanější život než kluber, ale taky není žádné neviňátko, protože si občas rád přihne.

5) Psi, nebo kočky?
Kočky vyžadují od majitele spoustu pozornosti a lásky, ale nazpět jí vracejí mnohem méně. Nejsou tak přítulné jako psi, dělají si pořád víceméně co chtějí. Kluk, který se stará o kočku, rád rozdává lásku, aniž by si činil nároky, je něžný a pozorný a pravděpodobně mu nevadí trávit chvíle o samotě.
Psi jsou oproti kočkám hraví a oplácejí majiteli víc lásku, kterou jim dává.
Kluk, který má psa, s ním stráví spoustu času na procházkách a ochotně svůj čas rozdá ostatním. Jestli ti jde hlavně o příjemně strávený čas, dej přednost klukovi se psem. Toužíš-li po pozornosti, kluk s kočkou ti ji dokáže dát.

6) Polehávání na pláži, nebo dobrodružná výprava?
To, jak tráví svůj volný čas, je moc důležité, protože ho pravděpodobně budete trávit spolu. Zajede rád k moři a válí se na pláži? Moc zábavy si s ním asi neužiješ. Aktivní odpočinek mu nejspíš moc neříká, takže vaše volno bude vypadat následovně: vykoupat se, odpočinout si, najíst se, napít se a trochu se pobavit. Jestli ti to vyhovuje, je to samozřejmě O.K.
Dáš raději přednost dobrodruhovi? Je schopný jet s tebou stopem kamkoliv, uspořádat neočekávaný výlet do hor nebo dobrodružnou výpravu do exotických krajin? Nikdy se nebudeš nudit. Každá dovolená bude jiná a ještě si užijete spoustu zábavy při plánování.

7)Šachy, nebo karty?
Šachy jsou o taktice a šachisté bývají přemýšliví, seriózní, klidnější a nevadí jim dlouhé ticho. Rád s tebou stráví klidný černobílý večer. Taktiku použije i v životě, třeba při vybírání dárku pro tebe :-) Karbaníci jsou společenštější, rádi se pobaví s kamarády při partičce nebo při pivku a neberou nejspíš život tak vážně. Parta pro něj hraje obrovskou roli, možná větší než holka, se kterou chodí. Ale stejnou svobodu dá i tobě, neupíná se na vztah dvou, jeho život hýří různými postavami. Hm, to je také někdy příjemné. Teď už stačí jen vědět, čemu dáváš přednost ty

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář